.

.

Трговска марка ликовна уметност „сочувство“ платно уметност од Пол Волш

Трговска марка ликовна уметност „сочувство“ платно уметност од Пол Волш

DEN 1.33
Залиха
Достапно за нарачка

Уметник : Пол Волшсубјект : People Style : Modern & Modern and Contectional Product Тип : Галерија обвиткано платно Арттис Подготвено за виси, уметничко дело завиткано од галерија има луѓе што им помагаат на детето пред брза помош. Репродукции со високо квалитетни ликовни уметности. Остварливата извонредност што ја дозволува печатењето на Giclee ја прави репродукцијата практично разликува од оригиналното парче. Резултатот е широко прифаќање на Giclee од галерии, музеи и приватни колекционери. Завитката со галерија е метод за истегнување на платното на уметникот, така што платното се обвиткува околу страните и е обезбедена скриена, дрвена рамка. Овој метод на истегнување и подготовка на платно овозможува беспрекорна презентација на готовото сликарство. Пол Волш „сочувство“ платно уметност.

Спецификација

Избор на клиент