.

.

Ivingивеење 31, ќе те сакам блок, 9. 4.75

Ivingивеење 31, ќе те сакам блок, 9. 4.75

DEN 159.84
Залиха
Достапно за нарачка

Lивеењето31 е повеќе од само уште една линија на wallидни декор и додатоци за дома. Тоа е уметност со порака за денешната жена на верата. Lивеењето31 е дизајниран за жени кои сакаат да го живеат животот на жената опишана во Изреки 31. Јас ќе те сакам блок, 9,75 "x 4,75" : не е потребно собрание. Уметност со порака.

Спецификација

Избор на клиент