.

.

Мапи и знамиња на пистата Авенија и знамиња за печатење на wallидни уметности „Newу Jerseyерси Loveубов“, мапи на САД - црно, злато

Мапи и знамиња на пистата Авенија и знамиња за печатење на wallидни уметности „Newу Jerseyерси Loveубов“, мапи на САД - црно,

DEN 1071.84
Залиха
Достапно за нарачка

Newу Jerseyерси Loveубов, е вешто направено модерно уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна црна боја, овој ликовен уметнички принт на Авенија Пистај е совршен завршен допир на темата за домашен декор. Карактеристики : Ова уметничко дело има дизајн на квадратни ориентации и знамиња со тема на мапи во САД, за да ви донесе совршена wallидна уметност одржлива и шумска пријателска Професионално рачно испружена во одржливи рамки од дрво од 1,5 инчи, подготвени да се обесат со пред-инсталирани куки за лесно дружење . Nail и Hanger, исто така, вклучени отпечатени со употреба на ултра -премиум и мастила отпорни на избледени, за да се гарантира висока дефиниција и живописни бои што се достапни во неколку опции за големина на пистата Авенија и знамињата wallидни уметности платно за печатење на Newу Jerseyерси Loveубовта, мапи на САД - црно, злато.

Спецификација

Избор на клиент