.

.

Companyенски флип-флип-флип-флип-флип, 2-пакет

Companyенски флип-флип-флип-флип-флип, 2-пакет

DEN 2.67
Залиха
Достапно за нарачка

Класичен стил на компанијата Портланд, класичен стил е совршен за вашиот летен стил. Пакет во пакет од 2, изберете го вашиот комбо во боја за да одговара на вашиот изглед. Сандал од Тонг е комбо на патент Пу, металик Пу и Мет Пу. Направено со флексибилна гумена надворешна плоча и подлога. Подготвено стапало. Тркалезна силуета на пети. Флексибилна гумена надворешна плоча. Синтетички горен и поставен материјал. 0,25 во висина на пета. Цела пригода. Се лизга на.

Спецификација

Избор на клиент