.

.

Без граници јуниори реверзибилни џогери со манжетни

Без граници јуниори реверзибилни џогери со манжетни

DEN 3.00
Залиха
Достапно за нарачка

Пристигна пријатна удобност! Овие симпатични реверзибилни џогери од манжетни од без граници се совршени за дневни достојни денови и ладни ноќи. Изработени во удобна ткаенина, овие лесни панталони со џогер се пар со маички и дуксери за опуштен изглед што е победа за вашата гардероба. Исклучиво на. Материјал : 55% памук/45% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : jogger стил. Подигање : Среден пораст. Затворање : Повлечете стил со еластична половината за дополнителна удобност. Ockебови : 2 странични џебови имаат најважни работи. Карактеристики : вратоврска за влечење; Контраст на печатење однапред. Реверзибилни манжетни на јуниори од без граници.

Спецификација

Избор на клиент