.

.

Главни снежни снегулки печатени микрофибер сини бели 2 парчиња удобни сет, близнаци

Главни снежни снегулки печатени микрофибер сини бели 2 парчиња удобни сет, близнаци

DEN 2.33
Залиха
Достапно за нарачка

Додадете пријатна зимска изглед во вашата спална соба со сет на утешител на микрофибер со ложа на ложа. Одликувајќи се со шарена шема на снегулка во нијанси на сина и бела боја, овој прекрасен сет за постелнина е сигурен дека ќе ги импресионира вашите гости со супер меко чувство. Овој утешител е машина што може да се пее. Вклучени во овој сет се совпаѓаат со Шамс (1 во сет близнаци) за да го комплетираат изгледот. Двоен сет вклучува : 1 удобник () и 1 срам (). Комплетен сет/кралица вклучува : 1 удобник () и 2 шами (). Кинг сет вклучува : 1 утешен () и 2 Шамс (). Фронт и задниот дел на утешителот : 100% микрофибер. Утехот има шарена шема на снегулка во нијанси на сина и бела боја. Машина за перење.

Спецификација

Избор на клиент