.

.

Без графички графички панталони за џогер на јуниори

Без графички графички панталони за џогер на јуниори

DEN 2.00
Залиха
Достапно за нарачка

Класичниот џемпер само што доби голема надградба. Запознајте ги џогерите на границите-супер меко во удобно руно, овие панталони нудат ретро-ладно гроздобер вибрации благодарение на минералното измиено завршница и деталите за Питнук. Предната графика додава поп возбуда, а дизајнот со високи половини нуди ласкаво вклопување. Толку многу да се сака! Исклучиво на. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Опуштено; Заштитена нога. Подигнување и инсејм : Висок пораст; 28 ”inseam. Затворање : стајлинг за влечење; Еластична лента за половината. Ockебови : Ништо. Карактеристики : графички на левата нога; детали за пинтук; еластични манжетни; Облеката обоена и минерал измиена за ретро изглед. Измиени пантолони со џогер за јуниори од без граници.

Спецификација

Избор на клиент