.

.

Вилтон Стандардна лагер за чаши за печење, мумија КТ. 415-7080

Вилтон Стандардна лагер за чаши за печење, мумија КТ. 415-7080

DEN 2.00
Залиха
Достапно за нарачка

Овие чаши за печење Вилтон се совршени за печење. Тие се исто така идеални за држење бонбони и ореви. Стандардни чаши за печење на Вилтон, 50pk : Микробранова безбедна. Големина : 2 ". Вклучува 50 чаши во секој пакет. Увезен.

Спецификација

Избор на клиент