.

.

Двобојна Лумбертон Њу Џерси Памучна Маица Со Кратки Ракави Со Недефинирани Подароци

Двобојна Лумбертон Њу Џерси Памучна Маица Со Кратки Ракави Со Недефинирани Подароци

DEN 244.80
Залиха
Достапно за нарачка

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашиот 100% Памучен Унисекс врат на екипажот црна Двобојна Маица Лумбертон Њу Џерси го прави совршен подарок за пријател, член на семејството или за себе. Оваа графичка маичка има Двобоен Лумбертон Њу Џерси отпечатен преку предниот дел на кошулата. Одлична опција за облека за мажи, жени, возрасни и тинејџери. Екипажот Вратот Маица. Краток Ракав. Машина за перење. Црно.

Спецификација

Избор на клиент