.

.

Банџи бесконечно јаже игра играчка за кучиња, портокалово

Банџи бесконечно јаже игра играчка за кучиња, портокалово

DEN 3.00
Залиха
Достапно за нарачка

Чувајте го вашето домашно милениче лесно забавувано со оваа играчка за кучиња ASPCA Bungee. Има светла мешавина од бои што го прави едноставно да најдете кога е време за забава. Играчката за јаже на кучиња е идеална за играње влечење или фрлање со. Има форма на бесконечност што им овозможува на миленичињата да го зафатат безбедно додека играте. Играчката има забавна топка во центарот за дополнителна возбуда. Willе направи здрав додаток на колекцијата на играчки за миленичиња со квалитетна мешавина на материјали. Оваа играчка лесно може да се чува кога не се користи со тенок големина. Портокалова банџи играчка за бесконечно јаже : промовира добра стоматолошка хигиена. Фрли, земи, игра и затегнување. Играчката за кучиња е направена со затегната јаже направена да трае. Разнобоен дизајн. Облик на бесконечност за лесно зафаќање. Се одликува со топка во центарот за дополнителен интерес.

Спецификација

Избор на клиент