.

.

Чудо на нација девојки со шарен резервоар, големини 4- & плус

Чудо на нација девојки со шарен резервоар, големини 4- & плус

DEN 319.68
Залиха
Достапно за нарачка

Класичните ленти добиваат модерна надградба со овој врв на резервоарот без ракави без ракави. Слушано деколте, забавни ленти и измамени детали додаваат забавен, женски допир на нејзината секојдневна гардероба. Мора да се има за сончеви денови, спарете се со шорцеви на нации и фармерки за да ја заврши својата облека на денот. Исклучиво на. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Fit : Полу вграден. Деколте : душо врат. Затворање : стил на пуловер. Ракави : без ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Сеопфатна шарена шема; Замачкана полите. Резервоарот за девојчиња од врвот од Wonder Nation.

Спецификација

Избор на клиент