.

.

Каи преиспитано тркало од алуминиум ОЕМ, сите насликани сребро, се вклопуваат - BMW Z4

Каи преиспитано тркало од алуминиум ОЕМ, сите насликани сребро, се вклопуваат - BMW Z4

DEN 5759.68
Залиха
Достапно за нарачка

Со сериозна и непоколеблива посветеност на клиентите да им овозможат на клиентите широк спектар на високо квалитетни компоненти за замена, опрема и делови за поправка и пристапување до нивните автомобили, камиони и други возила, ние нудиме реконструирано тркало за алуминиум за алуминиум ОЕМ. Тој е дизајниран да го замени постојното фабричко тркало. Карактеристиките вклучуваат офсет од 17 x 8, 46мм, 10 Spoke, 5 Lug, 120мм шема на завртки, сите насликани сребро. Тоа одговара на вашиот 2003-2009 BMW Z4. Проверете за да бидете сигурни дека одговара на вашето возило. Гаранција : 5 години, ограничено. Каи 17 x 8 Преиспитано ОЕМ алуминиумско тркало, сите насликани сребро, одговара 2003-2009 BMW Z4 17 x 8, 46mm Офсет, 10 Spoke, 5 Lug, 120mm Bolt Model, сите насликани сребрени, изработени од алуминиум. Ги исполнува сите федерални стандарди за безбедност на моторот. Не е потребно дупчење за инсталација. Не се потребни измени за инсталација. Директно вклопување замена за вашето возило. Иста форма се вклопува и функционира како ОЕ. Гаранција : 5 години, ограничено. Заврши ореви и централното капаче не се вклучени. Проверете го големиот избор на делови што се достапни за вашето возило. Изберете Изберете : 2003-2005.2007-2009 BMW Z4 2006 BMW M и повеќе-Додадете го вашето возило во нашиот фит-додаток за да проверите.

Спецификација

Избор на клиент