.

.

Без граници на помладиот поттик за бикини врвен костим за капење

Без граници на помладиот поттик за бикини врвен костим за капење

DEN 2.67
Залиха
Достапно за нарачка

Лето Ловин во оваа цврста обликувана чаша градник, стилизиран на бикини, кој има прилагодливо затворање на грбот и прилагодливи ленти. Поклопете го со координативното дно или со друг костим за капење од колекцијата за мешавини и натпревари без граници. Прилагодливи ленти. Прилагодливо затворање на грбот. Обликувани чаши.

Спецификација

Избор на клиент