.

.

Начин да се слави крајбрежјето во форма на куќи, керамика, куќа, 4-пакувања, мулти-бои

Начин да се слави крајбрежјето во форма на куќи, керамика, куќа, 4-пакувања, мулти-бои

DEN 3.00
Залиха
Достапно за нарачка

Нашите крајбрежни се направени од трајни и долготрајни материјали. Начин да славиме! Белиот домашен костер е прекрасен сет на крајбрежни страни со дизајн во форма на дома, кој ви нуди и функции и естетски. Секој прицврстувач има прекрасен дизајн што го прави зачудувачко парче декор во секоја просторија. Заштитете ги површините како табели и countertops од капе и протекувања од пијалоците. Спречете ги вашите пијалоци да се лизгаат и да се лизгаат додека ги одржувате површините суви со користење на овие заштитни брегови на пијалоци. Чувајте ја вашата кујна бројач или трпезариска маса чиста од водни прстени со тоа што овој сет на крајбрежјето е корисен. Поставете сет на разни области од вашиот дом, вклучувајќи ја вашата област за јадење, кујна, канцеларија за внатрешни работи, дневна област, па дури и вашата спална соба. Украсете ја масата за кафе или крајната маса со тоа што имате поставена корисна. Откажете ги табелите со елеганција со користење на овие висококвалитетни крајбрежни страни во вашиот дом. Начин да се слави!, Керамичка куќа 4-пакет : сет од четири издржливи и долготрајни брегови на пијалоци. Едноставен, но елегантен дизајн за кој било дом. Користете за да спречите водни прстени и излевање на пијалоци. Чувајте чаши, чаши и пијалоци од лизгање. Ги штити вашите маса површини од дамки од вода. За чистење, нежно миење на рака со сапун и вода. Целосно суво пред употреба.

Спецификација

Избор на клиент