.

.

14 20 Едноставно брадавици loveубовни bunnубовници Велигденски затворен перница на отворено, полесна од воздушната сина рејтинг 1

14 20 Едноставно брадавици loveубовни bunnубовници Велигденски затворен перница на отворено, полесна од воздушната сина рејтинг

DEN 823.84
Залиха
Достапно за нарачка

Разубавете го вашиот дом со едноставно Daisy 20 "x 14 " полесна од воздушната сина цветна loveубов со зајачиња затворена/надворешна перница од нашата колекција на цвеќиња. Оваа затворена/надворешна перница ќе додаде радост и боја на вашиот трем, палуба или внатрешен двор што сте го барале! Оваа декоративна перница е отпечатена од обете страни и е направена со мека, издржлива надворешност на полиестер, и исполнета со надолна алтернатива за јасен изглед и удобно искуство со седење. Ткаенината е отпорна на временските услови, мувла и мувла за да можете да го истакнете вашиот затворен или отворен декор. Тој е зашиен затворен со раб на нож и може лесно да се исчисти или да се исчисти. Мека вртена полиестерска надворешност. Зачудувачки дизајни отпорни на временски услови. Совршено за велигденско украсување или пролетно освежување. Отпорен на мувла и мувла. Faux down. Лумбална перница/зашиено затворање/реверзибилно. Препорачано место чисто.

Спецификација

Избор на клиент