.

.

Фостер Грант Grantенски очила за сонце од црно мачко-очи

Фостер Грант Grantенски очила за сонце од црно мачко-очи

DEN 127.52
Залиха
Достапно за нарачка

Овие очила за очи за очи за мачки со шик, од Фостер Грант, додаваат допир на талент на кој било ансамбл. Софистицираната рамка за црни мачки-очи е подложена со проucирна аква сина боја за неочекуван поп-боја околу рабовите и карактеристики обложени совети за храм за дополнителна удобност. Леќите за градиент на чад се чуваат од штетни зраци со 100% UVA-UVB заштита од сонце и имаат трајна обвивка за исклучителна отпорност на гребење и влијанија, така што тие се држат убаво за време на секојдневното носење. Носено 90 години од Глобал икони и трендови, Фостер Грант е оригиналниот американски бренд за сонце. Фостер Грант верува во реален стил? Очила за сонце кои се без напор мода напред и совршено вие, со вистински квалитет можете да ги видите и почувствувате. Нашите талентирани дизајнери во Newујорк, Лондон и Милано го пребаруваат светот за најновиот изглед и инспирација и ги претвораат во модни палети на стилови кои се уникатно ласкави и носат. Секој пар наши очила за сонце е внимателно конструиран за да ви даде најудобно вклопување со 100% UVA-UVB заштита од сонце, максимална јасност и леќи отпорни на гребење. И со секој стилски пар прифатлива цена, можете да ги создадете сите погледи за да ги искажете многуте нијанси од вас. Леќи отпорни на влијанија леќи отпорни на гребење 100% заштита на UVA-UVB (UV 400) Зголемено грант Грант Grantенски очила за сонце од црни мачки очи N05.

Спецификација

Избор на клиент