.

.

Време и време на кратки ракави за кратки ракави за време на време

Време и време на кратки ракави за кратки ракави за време на време

DEN 2.67
Залиха
Достапно за нарачка

Едноставно шармантно. Овој краток врвен ракав за ракав од време и удобно удобно го оддава целосниот изглед и е обележан со текстурална ткаенина за клип-точка за додадени детали. Со класичен, безвременски стил и силуета, овој врв е завршен со пилум полите за простран, релаксирачки изглед. Исклучиво на. Материјал : 60% памук/40% рајон. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Деколте : екипаж. Затворање : Затворање на копчето за клучеви на грбот. Ракави : ракави за лапчиња со должина на лактот. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Текстурирани детали; peplum полите. Textи женски кратки ракави текстуриран врв од време и Тру.

Спецификација

Избор на клиент