.

.

Машки тенок ултра лет Jeanан

Машки тенок ултра лет Jeanан

DEN 367.52
Залиха
Достапно за нарачка

Слим со тенок ултра флекс jeanslim stylim stylimentastic stylimband styledlim jeanslim stylingelastic за копче за комформ и патент, патентиран, кој се отвора со денимперирана нозе, отворање на ногата. Тенок вклоп. 5 стајлинг на џеб. Отворено отворање на нозете.

Спецификација

Избор на клиент