.

.

Дами пернизирани перформанси Нема шоу чорапи, пакувања

Дами пернизирани перформанси Нема шоу чорапи, пакувања

DEN 2.00
Залиха
Достапно за нарачка

Искусете удобност и стил во дамите во Авиа? пернифицирани чорапи за изведба. Амортизираниот ѓон што апсорбира шок додава удобност и поддршка. Засилената потпетица и пети обезбедуваат издржливост и сигурна вклопување, додека ултра мазниот цвест на пети го испорачува крајната удобност. Чорапот, исто така, нуди карактеристика за удобно истегнување за мазно и сигурен вклопување, за секојдневно. Пронајдете го вашето време и вклопете се во стилска удобност со овие издржливи, амортизирани чорапи на Авија. Авиа дами перформанси изведба без шоу чорапи, 6 пакувања. Ѓон на перница за апсорбирање на шок. Манжетна за ребра за удобност и истегнување. Рамен цвест на пети за удобност. Засилена пета и пети. 95% полиестер, 5% спандекс. Се вклопува во големината на чевлите 4-10 (големина на чорапи 9-11).

Спецификација

Избор на клиент