.

.

Скоро природно 2,5 '1,5' Боемски надвор од белиот wallид на Macrame, виси со дрвена полица за текстилна уметност

Скоро природно 2,5 '1,5' Боемски надвор од белиот wallид на Macrame, виси со дрвена полица за текстилна уметност

DEN 2.33
Залиха
Достапно за нарачка

Направете ги вашите соништа во Бохо да се остварат со овој рачно изработен декор што виси wallид на Macramé. Рачно изработено од фини материјали од занаетчии, чуден дизајн е во спротивност со рустикалниот, дрвен акцент од кој виси. Како дополнителен бонус, можете да ја користите полицата како дополнителен простор за складирање и да го прикажете фабриката за факс. Со димензии од 2,5ft. X 1,5ft., Лесно закачете на кој било голи wallид. Подобрете го декор за вашиот стил денес со додавање над вашиот кревет. Севкупни димензии на производот : H : 2,5 стапки. W : 1,5 ft. Д : 5 во. Лесно висат во кој било wallид. Трендовски, дизајн на бохо. Може да се користи како складирање и декор. Рачно изработени од занаетчии. Препорачано само за декоративна употреба во затворен простор. Издржлива, силна полица за висина на Macrame за растенија или повеќе. Направено да трае. Капацитет на тежина : 1 фунти.

Спецификација

Избор на клиент