.

.

Трговска марка ликовна уметност „пролетна талент III сива и жолта„ платна уметност од ревизија на Лиза

Трговска марка ликовна уметност „пролетна талент III сива и жолта„ платна уметност од ревизија на Лиза

DEN 799.84
Залиха
Достапно за нарачка

Уметник : Lisa Audits Ubject : Floral Style : Modern Rusticproduct Тип : Галерија обвиткано платно Арттис подготвено за виси, уметничко дело завиткано од галерија има сини и бели цвеќиња на сива позадина. репродукции на ликовна уметност. Остварливата извонредност што ја дозволува печатењето на Giclee ја прави репродукцијата практично разликува од оригиналното парче. Резултатот е широко прифаќање на Giclee од галерии, музеи и приватни колекционери. Завитката со галерија е метод за истегнување на платното на уметникот, така што платното се обвиткува околу страните и е обезбедена скриена, дрвена рамка. Овој метод на истегнување и подготовка на платно овозможува беспрекорна презентација на готовото сликарство. Ревизија на Лиза „Пролетната талент III сива и жолта“ платно уметност.

Спецификација

Избор на клиент