.

.

ДОЛГА КОШУЛА Кафеава Мечка Графички Екипаж Есенски Дуксери Најважен Дуксер Со Качулка Трендовски Кошули Со Долги Ракави За Жени Секојдневна Лабава Пуловер Блуза ?

ДОЛГА КОШУЛА Кафеава Мечка Графички Екипаж Есенски Дуксери Најважен Дуксер Со Качулка Трендовски Кошули Со Долги Ракави За Жени

DEN 3.00
Залиха
Достапно за нарачка

Голем И Висок.①Прилика. трендовските дуксери за жени се совршени за трчање, играње топка, танцување, возење велосипед, играње топка, пешачење, пешачење, вежбање, дома, секојдневно носење, патување, за fall и зима. Карактеристика на материјалот, Нашиот дуксер/качулка /пуловер т изработен со мека и дише ткаенина, ултра пријатна И симпатична за носење, материјалот е густ и удобен, овие преголеми дуксери ви даваат удобно чувство, ве загреваат во fall и зима. Големи И Високи Дуксери под 10 долари и Дуксери.карактеристики Пуловер дуксер/долг ракав /краток ракав жени со патент дуксери/туника дуксери/зимска облека/зимска мода/зимска облека/еднобојна/ревер/јака со врвка/дуксер со целосен патент/џебови од кенгур/паднато рамо/ребрести раб и манжетни/лабаво вклопување/ качулка со плус големина /1/4 пуловер со патент/основни и модерни Врвови за надворешна Облека, Мора да имате женски врвови во вашата гардероба.

Спецификација

Избор на клиент