.

.

САМОСТОЈНА Алфанумеричка Торта Стара англиска Алфанумеричка Торта Силиконска Стара

САМОСТОЈНА Алфанумеричка Торта Стара англиска Алфанумеричка Торта Силиконска Стара

DEN 2.67
Залиха
Достапно за нарачка

САМОСТОЈНА Кристална Алфанумеричка Торта м стара 26 англиска Алфанумеричка Торта Силиконски мо лдопис : 100% Сосема нова и висококвалитетна големина на една празнина (Приближно ) : 13х16х14смматеријал : Силиконска Боја : температура отпорна на розова топлина : -40 ~ ~ +230 ● може повторно да се користи, мека, променлива во стилот, лесно и лесно се соголува Пакетот За ЧИСТЕЊЕ Вклучува : 1 Х чоколаден калап. Професионално прилагодување. Повеќенаменски. Безбеден и нетоксичен.

Спецификација

Избор на клиент