.

.

Панталони За Мажи Трендовски Графички Секојдневни Шорцеви Спортски Шорцеви Модни Секојдневни Шорцеви Крајбрежни Шорцеви За Одмор Шорцеви На Плажа Секојдневни Ку

Панталони За Мажи Трендовски Графички Секојдневни Шорцеви Спортски Шорцеви Модни Секојдневни Шорцеви Крајбрежни Шорцеви За Одмор

DEN 2.67
Залиха
Достапно за нарачка

Сезона : Лето. Пол : Мажи. Повод : Дневно И плажа. Стил : Мода и слободно време. Тип На Шема : Печатени. Должина : Кратко. Што ќе добиете : 1 Компјутер Мажите панталони табела : . Големина : М Половината : 70-76см/27,56-29,92" : 100см/39,37" Должина : 51см/20,08"Големина : Л Половината : 74-80см/29,13-31,50" : 104см/40,94" Должина : 52см/20,47"Големина : XL Половината : 78-84см/30,71-33.07" : 108см/42.52" должина : 53см/20.87"големина : ххл половината : 82-88см/32.28-34.65" : 112см/44.09" должина : 54см/21.26"големина : хххл половината : 86-92см/33.86-36.22" : 116см/45,67" должина : 55см/21,65"големина : ххххл половината : 90-96см/35,43-37,80" : 120см/47,24" должина : 56см/22,05"големина : хххххл половината : 94-98см/37,01-39,37" : 124см/48,82" должина : 57см/22.44" € материјал е изработен од материјали, доволно издржлив за секојдневно носење. ●Големина●Ве Молиме Погледнете Ја Табелата Со Големини На Сликата Пред Да Поставите . `+украс панталоните За Мажи Се Лесни И Можат Да Бидат Добро Усогласени со Врвот. Одлични Карактеристики : Модниот Дизајн Ве Прави Попривлечни. Панталони За Мажи Трендовски Графички Секојдневни Шорцеви Спортски Шорцеви Модни Секојдневни Шорцеви Крајбрежни Шорцеви За Одмор Шорцеви На Плажа Секојдневни Кул Шорцеви Машки Панталони.

Спецификација

Избор на клиент