.

.

Springttc Жени Партија Коктел Топката Наметка А-Линија Фустан Sequins Краток Ракав Чипка Формален Фустан Плус Големина

Springttc Жени Партија Коктел Топката Наметка А-Линија Фустан Sequins Краток Ракав Чипка Формален Фустан Плус Големина

DEN 528.00
Залиха
Достапно за нарачка

Добредојдовте во посета На Спрингтц, Гардероба На Секоја Жена. Карактеристики На Производот : . Материјал : Спандекс. Тип На Ткаенина : Широка Ткаенина. Модел : Цврст. Стил : Фустан Со Молив. Повод : Формално. Акценти : Крпеница. Сезона : Лето. Оддел : Жени. Половината : Империја. Тип На Големина : Плус. Тема : Елегантен. Одговара : Класичен. Карактеристики : Чипка. Забелешка : . Погледнете ја референцата за големина за да ја пронајдете точната големина. Може да има разлика во бојата или големината од 1-3 см, бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате. Жени Плус Фустани. Фустан Со Топка;Свечен Фустан;Фустан Со Молив. Светки;Чипка. Повод : Партија;Коктел. Кружен Врат;Краток Ракав.

Спецификација

Избор на клиент