.

.

Традиционален Сингапур Каја Тост Четка За Заби Чаша Чаша Цртан Филм Прекрасен Држач За Пенкало

Традиционален Сингапур Каја Тост Четка За Заби Чаша Чаша Цртан Филм Прекрасен Држач За Пенкало

DEN 2.67
Залиха
Достапно за нарачка

Големина : 8,2 см (3 инчи) во дијаметар;9,6 см (4 инчи) во висина;350 мл (12оз);Класификација : Држачи За Заби, Четка За Заби, Мугфеатура : -мултифункционален држач за цилиндри-Светло бел држач надвор за слика-Силен и квалитетен керамал : издржлив за употреба-Модерен, едноставен дизајн : одличен за поголемиот дел од бирото или домашниот декор-Совршен За средување на вашето биро, шалтер, комода, или маса на врвот дома или во канцеларија-погоден за различни прилики Во секојдневниот живот, Како што се пиење кригла, чаша за заби, складирање на основни работи и Алатки Во канцеларијата, Па Дури И Садење Цвеќиња.Материјал : Силна, Керамичка конструкција количина на пакет : 1 x penholder овој производ може да биде персонализиран. Ве молиме нарачајте прво и испратете ја вашата слика до Мене Преку Е-Пошта.Ние сакаме да ги донесеме идеите на сите во реалност. Ние обезбедуваме најголем избор на производи за вас, КАКО ШТО СЕ 3С, чаши и садови ѕидни украси, периферни уреди за автомобили или додатоци за облека. Традиционален Сингапур Каја Тост Четка За Заби Чаша Чаша Цртан Филм Прекрасна Пенкало Носителот.

Спецификација

Избор на клиент