.

.

SaniMore За Samsung Galaxy S Ултра 6.8 Магнетни Флип Паричник Случај, Стп Кожа Случај Со Картичка Слот & Kickstand Рачен Ремен Shockproof Заштитни Случај За Мажи Дами, Сино Цвеќе

SaniMore За Samsung Galaxy S Ултра 6.8 Магнетни Флип Паричник Случај, Стп Кожа Случај Со Картичка Слот & Kickstand Рачен Ремен

DEN 0.33
Залиха
Достапно за нарачка

Компатибилен Модел : . "[Применлив Модел ] : овој телефонски случај е за samsung Galaxy S22 ultra 6,8 инчи 2022 објавен.[Не За Самсунг Галакси С22 2022]. Функција : . [Висок Квалитет На Материјал ] : премиум синтетички стп кожа паричник покритие, удобно да се одржи. Модниот дизајн на стилот на боење го прави вашиот телефон да изгледа едноставен и удобен. Вашиот телефон ќе добие повеќе комплименти. [Слот за картички] : ултра телефонската кутија Samsung Galaxy S22 има повеќе функции со вградени слотови за картички за складирање НА ЛИЧНА КАРТА, кредитни картички и готовина. Донесете повеќе погодности во вашиот живот. [Практично Држач За Удар И Ремен За Зглоб] : функцијата за држач може да се преврти по своја волја, што е погодно за гледање филмови или видео разговор. Ременот за зглоб е дизајниран да ги ослободи вашите раце и да ви овозможи лесно да уживате во животот. . Максимална Заштита : флексибилната и издржлива мека внатрешна обвивка обезбедува одлична двослојна заштита за вашиот телефон за да го заштити вашиот телефон од гребнатини, испакнатини и секојдневно абење. ✦[ Фит Дизајн ] : кожената футрола СТП ја прифаќа функцијата за магнетно вшмукување, што не е лесно да се олабави. Лесен дизајн со прецизни исечоци за лесен пристап до сите копчиња, камери, звучници и конектори без отстранување на куќиштето. Пакетот Вклучува : . 1 Х Случај За Samsung Galaxy S22 Ultra 6,8 инчи (2022 објавен) 1.Специјално дизајниран САМО За Самсунг Галакси С22 УЛТРА 2022. ✔2.Заштитното куќиште е изработено од стп материјал, кој има нежно чувство и е отпорен на паѓање и абење. ✔3.Со слот картичка, тоа е погодно за вашиот дневен шопинг и потрошувачка. ✔4.Телефонот има штанд за лесно читање на вашиот телефон. Лесен пристап до сите пристаништа. ✔5.Обезбедува целосна заштита за телефонот со отпорност на кинење, гребење и отпечатоци од прсти. ✔6.Прецизните отвори овозможуваат директен пристап до сите функции На Ултра телефонот Samsung Galaxy S22.

Спецификација

Избор на клиент