.

.

Потпис од Леви Штраус и Ко. Машки столар Jeanан

Потпис од Леви Штраус и Ко. Машки столар Jeanан

DEN 1.33
Залиха
Достапно за нарачка

Потпис од страна на Леви Штраус и Ко -машката столарска фармерки обезбедуваат сигурна цел ден удобност и функционалност. Изработени од врвен траен тексас, овие фармерки на столар се вклопуваат опуштени низ седиштето и бутот и се исечени директно од коленото до глуждот. Квалитет на кој му верувате од Levi's Strauss & Co., основана 1853 година. Потпис од Леви Штраус и Ко. Машки фармерки на столар : ексклузивно. Направено со вода помалку технологија. Сигурна цел ден удобност. Опуштено преку седиштето и бутот. Директно отворање на нозете. Детали за столар. Стајлинг со пет џеб. Супериорен квалитет, јачина и издржливост. Содржината на ткаенина варира според боите. Машинско миење. Материјал : Памук. Повеќе стил, поодржлив. Оваа ставка исполнува еден или повеќе или наши одржливо изработени стандарди. Посетете ја нашата одржлива продавница за да дознаете повеќе : https : //www./cp/sustable-style-shop/7552000.

Спецификација

Избор на клиент