.

.

Обновени Дел Прецизност Т Работна Станица Десктоп

Обновени Дел Прецизност Т Работна Станица Десктоп

DEN 4784.00
Залиха
Достапно за нарачка

Основни додатоци За Вашата Прецизност 5820 Кулаподобрете го искуството на вашата далечинска работна станица со додатоци дизајнирани максимално да ја искористат вашата Прецизна Кула 5820.Оперативен Систем Достапен Со Windows 11, Windows 10 за Работни Станици или Ubuntu 18. Ксеон В Ксеон В-2235 Шест-Јадрен Процесор 3. Најновите Прецизни Работни Станици За Наука За Податоци користат Ал за да им овозможат на корисниците побрзо да ја завршат својата најважна работа со дотерување на нивните уреди за оптимизирани перформанси на апликациите што ги користат најмногу. Некои од компонентите можеби се надградени потоа за да го доведат компјутерот до рекламираните спецификации.1 Gen 1 тип-C пристаниште Со powershareusb 3.Најпродуктивната и безбедна верзија На Windows уште", но едноставна за ТОА.1 Генерал 1 порта (поддржува паметно вклучување)карактеристики димензии и тежина1. Експресен одговор : стартувајте ги најкористените апликации побрзо. Длабочина : 20,4" (518,3 мм) Почетна тежина : 32 фунти (15,9 кг) *Прецизност На Ресурсите 5820 Кула Спецификации Прецизност 5820 Кула Спецификации Видео : Дознајте Како LHB Ги Визуелизира Архитектонските Дизајни Преку VR (2 : 20)Видео : Дознајте Како LHB Ги Визуелизира Архитектонските Дизајни Преку VR (2 : 20)Оперативен Систем Достапен Со Windows 11, windows 10 за работни станици или ubuntu 18. Дознајте Повеќе Основни додатоци За Вашата Прецизност 5820 Кулаподобрете го искуството на вашата далечинска работна станица со додатоци дизајнирани максимално да ја искористат Вашата Прецизна Кула 5820.04 lts€" за непречено, разноврсно Искуство Со Компјутер. Овие единици се загарантирани да бидат како нови и доаѓаат Со 3-годишна Гаранција За Домашна Услуга Директно Од Dell PORTS & slotspower button/power light Drive активност lightsd картичка slot USB 3. Вклучени Безжични Wifi И Bluetooth, Тастатура и глувче. Ширина : 6,94" (176,5 мм) 3. Најновите Прецизни Работни Станици За Наука За Податоци го користат Ал за да им овозможат на корисниците побрзо да ја завршат својата најважна работа со дотерување на нивните уреди за оптимизирани перформанси на апликациите што најмногу ги користат. Nvidia Квадро P2000 Графичка Картичка. Дознајте Повеќе Виндоус 11 Про-дизајниран за хибридна работа.1 Генерал 1 Тип-C портхедсет порт5.1 Gen 1 ports USB 3.Производителот Реновиран Од Дел.04 LTS " за непречено, разноврсно искуство со КОМПЈУТЕР.

Спецификација

Избор на клиент