.

.

12W LED Зрак Рефлектор Партија Фаза Диско Паб Фестивал Ефект Pinspot Светла САД 110V

12W LED Зрак Рефлектор Партија Фаза Диско Паб Фестивал Ефект Pinspot Светла САД 110V

DEN 558.40
Залиха
Достапно за нарачка

2. Дава мек зрак со бела боја, идеален за употреба во диско, клубови, КТВ, паб, сцена, 4. Прилагодливиот држач може да обезбеди сеопфатен опсег на осветлување. Состојба : 100% Сосема Нов. Агол На Зракот : 8°. Светла Боја : Бела. Количина : 1 парчиња.

Спецификација

Избор на клиент