.

.

Дами Резервоарот Блузи Еднобојни Ракави О - Вратот Мраз Свила Џеб Голема Големина Копче Дизајн Плете Елек Стилски Удобен Камис

Дами Резервоарот Блузи Еднобојни Ракави О - Вратот Мраз Свила Џеб Голема Големина Копче Дизајн Плете Елек Стилски Удобен Камис

DEN 239.68
Залиха
Достапно за нарачка

Големина : S Биста : 88cm/34.65" Должина : 59.5 Големина : M Биста : 92cm/36.22" Должина : 61cm/24.02" Големина : L Биста : 98cm/38.58" Должина : 63cm/24.80" Големина : XL Биста : 106cm/41.73" Должина : 64.5 " Мека, лесна ,памучна мешавина ткаенина, ве одржува изладете, Исушете и движете се удобно за време на тренингот.Оваа секојдневна гардероба-суштински цврст резервоар се одликува со лесно вклопување, вратот на екипажот, без ракави.Може да ја тимизира стрингерот за бодибилдинг со разни панталони за пот, панталони за џогирање, панталони за компресија, панталони За Дрес и шорцеви итн.Кошулата за вежбање без ракави е одлична за спортски и тренинг активности, како што се јога, велосипедизам,трчање, играње кошарка,фудбал и други спортови.Ве молиме погледнете ја табелата со големини за точно вклопување. Користевме одлична ткаенина, која е поеластична, дише, но не проѕирна. Оваа основна долна кошула е погодна за спиење, јога, секојдневна, дневна и дневна облека. Овој атлетски резервоар се спојува со вашите панталони, хеланки, шорцеви, кошули за кул секојдневен изглед, а исто така ве прави поубави. Овие долни кошули не само што можат да бидат дневна облека како основен слој, туку можат да бидат и резервоар за вежбање за вежбање, јога, трчање, теретана и фитнес секојдневно носење. Ве молиме погледнете ги информациите за големината во описот на сликата за да ја изберете вашата големина.

Спецификација

Избор на клиент