.

.

Папучи За Бебиња Девојчиња Момчиња Чизми Топли Бебешки Чорапи Чевли Новороденче Креветче Чевли Бебешки Обувки Пред Пешаци

Папучи За Бебиња Девојчиња Момчиња Чизми Топли Бебешки Чорапи Чевли Новороденче Креветче Чевли Бебешки Обувки Пред Пешаци

DEN 2.67
Залиха
Достапно за нарачка

Нова Мода Бебе Девојка Зимски Топли Чевли Чизми Мек Ѓон Задржи Топло Дете Девојки Момчиња Креветчето Бебе Чевли Чизми (бебе девојка чизми ,бебе девојка чизми). Материјал : Памук. Стил : Памучни Чевли. Боја : Розова и Сина. Големина : Одговара За 0-18 Месеци Бебе. Нето Тежина : (Приближно) 40-50гр.1 инч = 2,54 см. Ве молиме проверете ја табелата со големини за повикување : . Големина Должина Ширина Препорачана Возраст. С 11,5 см/4,53" 5,2 см/2,05" 0-6 месеци. М 12,0 см/4,72" 5,5 см/2,17" 6-12 месеци. Л 12,5 см/4,92 "5,7 см/2,24" 12-18 месеци. Точка вклучува : . 1 Пар Бебешки Чевли Мекиот материјал прави бебето да се чувствува многу топло и удобно. Дизајнот против лизгање го одржува бебето безбедно. Одличен подарок за бебето. Боја : Сина, Розова. Големина : Одговара за 0-18 Месеци бебе.

Спецификација

Избор на клиент