.

.

Акцентен Стол Со Мала Перница, Фотелја Од Средината На Векот Со Украсни Нокти И Цврсти Дрвени Нозе, Модерни Столови За Дневна Соба И Спална Соба, Жолта

Акцентен Стол Со Мала Перница, Фотелја Од Средината На Векот Со Украсни Нокти И Цврсти Дрвени Нозе, Модерни Столови За Дневна

DEN 1919.84
Залиха
Достапно за нарачка

Елегантниот Акцентен Стол носи софистицирана силуета во вашиот простор со линеарен дизајн и удобност. Овој жив стол за раце со гроздобер талент е завиткан во 100% Тапацир Од Ленена ткаенина, нагласен со двојна хромирана облога на главата за нокти за изглед што привлекува внимание.Карактеристики : Боја На Ногата : Материјал За Црн Тапацир : Ленени Ткаенини Материјал За Полнење На Седиштето : Материјал За Рамка Од Пена : Цврста+Иверица Подвижна Перница : Материјал За Седишта : гумени дрвени пригушени Хромирани Димензии На тримпроизвод На главата На ноктите : 32,7 "H x 26,8" W x 30,9 "Големина На Дпакинг : 43.70*28.74*10.23 висина на шарм-Подот До Раката : 22,2"Висина На Седиштето : 17,35" Капацитет На Тежина : 275 лбнет /Бруто тежина : 16,9 /20,2 кгпакаж Вклучуваат : 1 х Акцентни Столици : користено Е Рачно мерење, може да има некоја разумна грешка.Сите слики се направени од вистински примероци, може да се појави мала хроматска аберација поради осветлување или прикажување.Поради големата големина на производот и незгодниот транспорт, откако ќе се испрати нарачката, ги прифаќаме само барањата за враќање поради проблеми со квалитетот. Се надевам дека ќе можеш да разбереш. [Модерен Стол За Акцент] - Со двојна елегантна облога за нокти од дното на столот до врвот, оваа фотелја може да биде привлечна декорација во вашата соба. [Удобен и Издржлив] - модерен страничен стол од Средината на Векот изработен од висококвалитетна Ленена ткаенина и исполнет со пена со висока густина, обезбедувајќи ви удобно искуство за седење и овозможувајќи ви да уживате во целосна релаксација. Капацитет на тежина : 275 фунти. [Повеќенаменски] - Совршена големина на производот : 32,6 "H x 26,7" W x 30,9 " D. високиот стол за акцент на грбот се костуми за сите соби, дневна соба, трпезарија, сала за состаноци, спална соба, банкети, кујна, итн., што ќе ви донесе поубав ден. [Стол Со Раце] - потпирачите за раце се спектакуларно удобни за одмор на рацете додека чекате. Тие се идеални за нуркање во прекрасна книга или водење разговор со пријателите и семејството. [Лесно За Склопување] - овој стол за биро е многу лесен за составување. Сите делови и упатства се во кутијата за едноставно склопување што трае неколку минути.

Спецификација

Избор на клиент