.

.

Голи Дома Јорган Вметнете + Јорган Капак Сет-Премиум Надолу Алтернативни Ултра-Меки Четкани Микрофибер

Голи Дома Јорган Вметнете + Јорган Капак Сет-Премиум Надолу Алтернативни Ултра-Меки Четкани Микрофибер

DEN 591.84
Залиха
Достапно за нарачка

Конструкцијата зашиена во кутија спречува менување на полнењето, а практичноста што може да се пере во машина обезбедува лесна нега. ЛУКСУЗНО ВМЕТНУВАЊЕ НА ЈОРГАН со КОМПЛЕТ ЗА ПОКРИВАЊЕ НА ЈОРГАН : Нашиот јорган е лесен и дише за да ви биде удобно во текот на целата година, сето тоа додека обезбедува исклучителна издржливост и сила. ХИПОАЛЕРГИЧНО : Нашата колекција е отпорна на дамки, отпорна на избледување, антимикробна и отпорна на бубачки и грини од прашина.

Спецификација

Избор на клиент