.

.

Skechers Women's Women's Modern Comfort Cleo Sport Каков потег плетен удобност рамно

Skechers Women's Women's Modern Comfort Cleo Sport Каков потег плетен удобност рамно

DEN 2.67
Залиха
Достапно за нарачка

Лесно носење класика добива спортско освежување во Skechers Cleo Sport - каков потег. Овој дизајн на Skimmer Fit® Skimmer има инженерско плетено горно со перничето за ладење на меморија за ладење на Skechers, ладен од пена. Мемориска пена со ладење на воздухот. Дизајн на лизгање на лизгање за комфор за удобност слична на чорап. Направени со 100% вегански материјали. Машина за перење. Спортска текстурирана гумена влечење на влечење. Рамна флексибилна мидала.

Спецификација

Избор на клиент