.

.

Цврсто злато високо протеински лосос Крил оброк холистички здрави суви кучиња храна оброк lb

Цврсто злато високо протеински лосос Крил оброк холистички здрави суви кучиња храна оброк lb

DEN 604.00
Залиха
Достапно за нарачка

Цврсто злато високо протеински жито без жито и глутен храна без суво кучиња испорачува холистичка и добро избалансирана диета за вашето активно куче. Формулата за оброк со ладна вода и ритл е преполна со здрави протеини, омега-3 масни киселини и хранливи супер храна за да помогнат во поттикнувањето на вашето куче во сите животни фази. Високи протеини и супер храна за да се испорача трансформативната моќ што можете да ја видите. Нашиот лосос со ладна вода е натоварен со здрав протеин, примарен градежен блок за исхрана на миленичиња, додека нашиот оброк од крил обезбедува најчиста форма на омега-3 масни киселини, за здравје на кожата и палтото. Нашите избори за состојки сите придонесуваат за рамнотежата на здравјето на целото тело на вашето куче.

Спецификација

Избор на клиент