.

.

GSP ново лежиште и склопување на центри се вклопуваат: - Toyota Camry, - Lexus ES

GSP ново лежиште и склопување на центри се вклопуваат: - Toyota Camry, - Lexus ES

DEN 1407.84
Залиха
Достапно за нарачка

Собранијата на центар се дизајнирани со технологија за тивко возење (СРТ) за да се обезбеди удобно и тивко возење. Строгите инженерски толеранции во врска со највисок квалитет на лежишта се составен дел на овој супериорен дизајн. GSP 694397 GSP Ново лежиште на тркалото и склопување на центри.

Спецификација

Избор на клиент