.

.

Интринти Интри Интри за карпеста плажа од карпа топло наутички летен хоризонт, 17, дизајн од J.C. Leacock

Интринти Интри Интри за карпеста плажа од карпа топло наутички летен хоризонт, 17, дизајн од J.C. Leacock

DEN 639.68
Залиха
Достапно за нарачка

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние сме само со највисок квалитет на мастила и платно на нашите печатачи во мотика, а потоа исечете ги раката и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела од 1,5 инчи за висење. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Димензии : 40 x 1,5 x 17 инчи. Подготвени да висат - не е потребна инсталација или хардвер. Создадете прекрасни уметнички дисплеи со потпирање и поставување нови уметнички дела против wallид или рамна површина . Нашето истегно платно е создадено со највисоки стандарди. Ние сме само со највисок квалитет на мастила и платно на нашите печатачи во мотика, а потоа исечете ги раката и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела од 1,5 инчи за висење. А . Дизајн од J.C. Leacock.

Спецификација

Избор на клиент