.

.

Сет На Интерактивни Шрафцигер Одбор Еднократно Деца Играње Интересни Деца Играчка Деца Додаток

Сет На Интерактивни Шрафцигер Одбор Еднократно Деца Играње Интересни Деца Играчка Деца Додаток

DEN 399.84
Залиха
Достапно за нарачка

Опис. Дали сте во потрага за професионални, но разумни Цени Шрафцигер Одбор? Дали барате цврста, доверлива детска играчка која може да извршува повеќе задачи истовремено? Ако е така, тогаш мора да го погледнете нашиот производ, кој може да ги задоволи вашите потреби. Карактеристики. - Боја : Избрана Боја. - Материјал : Дрво и метал. - Големина : 22, 00Х15, 80Х3, 00см/8, 65Х6, 21Х1, 18ин. - Негувајте го развојот на мозокот на децата, координацијата и самодовербата. Погоден за вежбање на когнитивната способност на децата, способноста за работа и способноста за учење. - Тоа може да им помогне на децата да препознаат различни бои и да бидат љубопитни за нашиот реален свет . - Оваа играчка во облик на багер, исто така, може да му се даде на вашето дете како подарок, тој ќе го сака многу. - Таблата за шрафцигер е безбедна, нема токсичност, невкусна и нема да влијае на здравјето на децата. Можете да го користите со доверба. - Производот помага да се промовираат практични вештини за учење, спознавање и решавање проблеми. Негувајте го развојот на мозокот на децата, координацијата и самодовербата. Погоден за вежбање на когнитивната способност на децата, способноста за работа и способноста за учење. Тоа може да им помогне на децата да препознаат различни бои и да бидат љубопитни за нашиот реален свет. Оваа играчка во форма на багер може да му се подари и на вашето дете, тој многу ќе го сака. Таблата за шрафцигер е безбедна, нема токсичност, невкусна и нема да влијае на здравјето на децата. Можете да го користите со доверба. Производот помага да се промовираат практични вештини за учење, спознавање и решавање проблеми.

Спецификација

Избор на клиент