.

.

DesignArt 'Коноп јаже шема' панел за завеси за затемнување на фармата куќа

DesignArt 'Коноп јаже шема' панел за завеси за затемнување на фармата куќа

DEN 272.80
Залиха
Достапно за нарачка

Акцентирајте ги и разубавете ги вашите прозорци во која било просторија од вашиот дом или канцеларија со оваа завеса за јаже од коноп . Оваа елегантна завеса за езерска куќа се печати со употреба на високо квалитетно мастило отпорно на еколошко бледило и е рачно изработено на побарувачка само за вас . ткаенината со факс-линен е изработен од 270 GSM полиестер што му дозволува на овој кафеав да се изедначи целосно и безбедно машинско миење . Овие се украсни и затемнети завеси. Тие ќе ја затемнат просторијата кога ќе бидат затворени и целосно ќе ја блокираат светлината . Карактеристики : . - Стил : Езерото куќа. - Предмет : Романтичен. - Боја : кафеава. - Модел : Апстракт. - Италијанско мастило со голема густина. - Тип на заглавие за третман на прозорецот : џеб на прачка. - Филтрација на светлина : 2,5/5. Затемнување. - Полу-ласка ленена постелнина. - Машински перење. - Рачно изработено на побарувачка. - Достапни се перници за појавување, постелнина, wallидна уметност и килими . - Неколку големини достапни италијанско мастило со голема густина. Тип на заглавие за третман на прозорецот : џеб на прачка. Достапни се перници за појавување, постелнина, wallидна уметност и килими . Машината што се мие.

Спецификација

Избор на клиент