.

.

Врвен Остар Облечен Човек Рок Бенд Поштенски Качулка Машки Женски Брендови БРИСКО 3Х

Врвен Остар Облечен Човек Рок Бенд Поштенски Качулка Машки Женски Брендови БРИСКО 3Х

DEN 303.84
Залиха
Достапно за нарачка

Ова е неверојатен дуксер со качулка со патент. Носењето на ова е совршен начин да изразите дека ја сакате рокенролот. Исто така, прави одличен подарок за пријателите, семејството или соработниците. ГОЛЕМИНА 3Х ГОЛЕМА : Постигнете совршено вклопување со нашата големина 3х голема, со ширина на градите/должина на предниот дел од 30" х 32", обезбедувајќи удобен и ласкав изглед. КЛАСИЧЕН КРОЈ ЗА СИТЕ : Доживејте безвременски стил со нашиот класичен крој, дизајниран за полабаво вклопување што одговара и на мажите и на жените. Оваа унисекс облека е неверојатно разноврсна. ЛЕСНИ УПАТСТВА ЗА НЕГА : Одржувањето бара минимален напор со нашите удобни и без проблеми упатства за нега. Само измијте ја машината во ладна вода, исушете ја на ниско ниво и избегнувајте пеглање за да ја задржите чистата состојба.

Спецификација

Избор на клиент