.

.

Мали Момчиња Чизми Девојки Чевли За Затоплување На Снег Бебешки Меки Чизми Бебешки Чевли

Мали Момчиња Чизми Девојки Чевли За Затоплување На Снег Бебешки Меки Чизми Бебешки Чевли

DEN 3.00
Залиха
Достапно за нарачка

Големина : 12 Должина На Влошка : 11СМ/4.3" Препорачана Возраст : 0-3 Месеци ЕУ : 19 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 3 САД : 4 Погоден За : Големина На Мало Дете : 13 Должина На Влошка : 12см/4.7" Препорачана Возраст : 6-9 Месеци ЕУ : 20.5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 4 САД : 5 Погоден За : Големина На Мало Дете : 14 Должина На Влошка : 12.5 см/4.9" Препорачана Возраст : 9-12 Месеци ЕУ : 21 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 4.5 сад : 5.5 Погоден За : Мало дете Момчиња Чизми Девојки ЧЕВЛИ За Затоплување Снег БЕБЕШКИ МЕКИ ЧИЗМИ ЧЕВЛИ ЗА НОВОРОДЕНЧИЊА Карактеристики : Пол : Унисекс Чевли За Бебиња Горен Материјал : ПАМУК6.Ознаката За Големина На чевлите Е Број На Кинеска Големина.Ве молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење.Стил : Секојдневен, Моден, Забава4.- дизајнот на лизгање го држи бебето внатре .Тип на затворање : Кука И Изглед оваа големина Е азиска големина. Децата растат брзо, се препорачува да се купи една големина. црна бебе чевли големина 5. мали чевли големина 10 чизми. мали патики девојки големина 7. мали девојки патики големина 10.

Спецификација

Избор на клиент