.

.

Uniweld UNIWELD Tfa Ретроспектива Сет TFAA

Uniweld UNIWELD Tfa Ретроспектива Сет TFAA

DEN 1.33
Залиха
Достапно за нарачка

Ретроспектива Одвратник Во Собата, Монтажа Локација Факел, Компатибилен Гас Тип Гориво, Кислород, Влезот Големина Врска 3/8 Во.-24, Големина Излез Конекција 3/8 Во.-24, Влезен CGA Број (Гориво) CGA 021, Влезен CGA Број (Кислород) CGA 020, Големина На Фитинг На Црево А, Тип На Влезна Врска UNF, Тип На Излезна Врска UNF, Комплет За Ретроспектива На Типот На Производот, Серија TFA Врска, Гасне Ретроспектива Пожар За Да Спречи Оштетување На Опремата и Заштита Од Лична Повреда или Смрт.

Спецификација

Избор на клиент