.

.

Женски Хеланки Стп Кожени Панталони Слаби Панталони Со Молив Со Висок Струк

Женски Хеланки Стп Кожени Панталони Слаби Панталони Со Молив Со Висок Струк

DEN 319.84
Залиха
Достапно за нарачка

Материјал : Изработен од полиестерски влакна, мек и удобен, дише, мазен, не е лесен за брчки, добра еластичност.Големина : S / M / XL, ве молиме погледнете ја табелата со големини, ве молиме купете според вашето вистинско тело, боја : црна, црвена вино, 2 бои можат да изберат.Карактеристики : панталони, цврста боја, висок струк, половината од цврста хартиена кеса, прилагодлива и отстранлива машна, тенок фит, едноставен дизајн.Применливи прилики : многу е удобно и лесно во пролет, лето ,umn и зима. Можете да носите во различни прилики : патување, канцеларија, Состанок За Денот на Вљубените, секојдневен живот, одмор, семеен собир.Пакување : 1* кожени панталони во цврста боја, многу стилски и едноставен стил, многу удобни за носење на телото. Женски Хеланки Стп Кожени Панталони Слаби Панталони Со Молив Со Висок Струк.

Спецификација

Избор на клиент