.

.

Дете Момче Зимски Капут 4т Деца Мало Бебе Девојчиња Момчиња Winter Зима Топло Дебело Печатење Памук Палто Со Долги Ракави Кардиган Облека

Дете Момче Зимски Капут 4т Деца Мало Бебе Девојчиња Момчиња Winter Зима Топло Дебело Печатење Памук Палто Со Долги Ракави Кардиган

DEN 633.44
Залиха
Достапно за нарачка

Сезона : umn, зима. Пол : Унисекс. Тип На Шема : Карирани. Тип на ракав : Долги Ракави Училишни Јакни за Момчиња 5т Јакна Ветробранска Јакна Тинејџерски Момчиња Татко И Син Соодветни Јакни Детски Поместени Јакни Табела Со Големина : . Големина : 70 Препорачана возраст : 6-12 Месеци Биста : 54см/21,26" Должина : 36см/14,17"Големина : 80 Препорачана возраст : 12-18 Месеци Биста : 56см/22,05" Должина : 38,5 см/15,16"Големина : 90 Препорачана возраст : 18-24 Месеци Биста : 60см/23,62" Должина : 41см/16,14"Големина : 100 препорачана возраст : 2-3 години биста : 62см/24,41" должина : 43,5 см/17,13"големина : 110 Препорачана Возраст : 3-4 години биста : 65см/25,59" должина : 46см/18,11"големина : 120 препорачана Возраст : 4-5 години биста : 68см/26,77" должина : 48,5 см/19,09"големина : 130 Препорачана Возраст : 5-6 години биста : 72см/28,35" должина : 51см/20,08"големина : 140 препорачана возраст : 6-7 Години биста : 76см/29,92" должина : 53,5 см/21,06" материјал : памук.Здравје За Нежната Кожа на Вашето Бебе. Лесен Зимски Капут Момчиња Деца Лесни Јакна Палта Деца За Момчиња Момчиња Млади Зимски Палта. Висококвалитетен Занает : Избегнувајте Алергија.Шиење Вратоврска, чиста Нишка,тесни Копчиња, прави Линии за Шиење. Момчиња Чај Зимски Капут Момчиња Лесни Јакни Големина Млади Момчиња долу јакна јакна За Млади Момчиња Тешка Јакна Деца. Дизајни : * Класичен Кардиган*Лабавото И Копче Го Прават Парче Торта За Облекување И Соблекување. Палто За Бебе Момче Големи Момчиња Долна Облека Јакни и Палта И Пуловер Ветробран Момчиња Вода Јакна Дебела Детска Јакна. За Големината : Пред Да Ја Изберете Вистинската Големина според Висината и Тежината на Бебето. Ве молиме Внимателно Проверете Ја Големината На Сликата Анорак Костум За Мраз Тинејџерски Јакни Палто Од Многу Бои Јакна Детски Палта за Тинејџерски Момчиња Големи Детски Јакни. Прилики : Одлично За Домашна Облека, Божиќ, Роденденска Забава,Празнична Или Дневна Облека Воumn, зима или Пролетна Јакна Со Качулка Татко и Син Соодветни Јакни надолу Јакна Бебе Момчиња Зимска Облека Големина 8 Зимски Капут Големина 6 Деца.

Спецификација

Избор на клиент