.

.

Дизајнер Стерлинг Сребрен Родиум-Обложен Полиран Цз Прстен Направен Во Италија-Накит Од Слатки Креации Од Грашок

Дизајнер Стерлинг Сребрен Родиум-Обложен Полиран Цз Прстен Направен Во Италија-Накит Од Слатки Креации Од Грашок

DEN 1.33
Залиха
Достапно за нарачка

Дизајнер Стерлинг Сребрен Полиран Прстен Цз Обложен Со Родиум (Ширина=2,50) Изработен Во Италија-Накит Од Креации На Сладок Грашок Материјал : Примарна Чистота : 925финиш : Полиран Камен Тип_1 : Кубна Цирконија (ЦЗ)Камен Боја_1 : Чист Камен Количина_1 : Накит : Ширина На Родиум : 2.2 Ммматеријал : Примарна : Сребрена Комплетност : Комплетна (Вклучени Се Сите Камења)Значителна : Третман На Ностон_1 : Синтетичка Дебелина : >2 ммитем тежина у/м : Гмпроизвод Тип : Накит Тип На Накит : Прстени ПРОДАДЕНИ ПО Единица : Секој Материјал : Основно-Боја : Тип На Белење : Тип На Моден Раб : метод На Создавање Заоблени Камења_1 : синтетички Изработени Во Италија = 2.02 - > Накит - > Прстени - > Cz Ringsbuy Со Доверба-Бесплатна Испорака И Бесплатни Приноси Од Која Било Причина Накит Од сладок грашок сребрен Родиум-Обложен Полиран Cz Прстен Материјал : Примарна - ЧИСТОТА : 925. Заврши : Полиран. Камен Тип_1 : Кубни Цирконија (ЦЗ). Камена Боја_1 : Јасно. Количина На Камен_1 : Накит. Позлата : Родиум. Ширина на бендот : 2,2 мм. Материјал : Основно : Сребро. Комплетност : Комплетна (вклучени се сите камења). Голем : Не. Камен Третман_1 : Синтетички. Дебелина : 1,6 мм. Тип На Производ : Накит. Тип На Накит : Прстени. Продадени По Единица : Секој. Материјал : Примарна Боја : Бела. Тип На Прстен : Мода. Тип На Работ : Заоблени. Метод На Создавање Камен_1 : Синтетички.

Спецификација

Избор на клиент