.

.

Никогаш не сонував Дека Ќе бидам Секси Нафтен Инженер Унисе Худи С-5ХЛ

Никогаш не сонував Дека Ќе бидам Секси Нафтен Инженер Унисе Худи С-5ХЛ

DEN 1.00
Залиха
Достапно за нарачка

Идеален подарок за сите прекрасни, вредни Нафтени Инженери и дипломирани Студенти по Нафтено Инженерство и студенти по Нафтено Инженерство таму. Совршен за Промоции, Денот На Вљубените, Родендени, Дипломирање, Специјални Прилики, Денот на Мајката, Денот На Таткото, Домаќинствата и Семејните Собири. Овој унисекс тежок дуксер со качулка со качулка е самата релаксација. Направено со густа мешавина од памук и полиестер, се чувствува кадифен, мек и топол, совршен избор за секој студен ден. Напред, пространиот џеб од кенгур додава дневна практичност додека врвката за влечење на аспираторот е со иста боја како и основниот џемпер за дополнителни стилски точки. : 50% памук, 50% полиестер. : Средно тешка ткаенина (8,0 мл/јд2 (271 г/м2)). : Класично вклопување. : Солза-далеку етикета. : Работи точно на големината Никогаш не сонував Јас Би Бил Секси Нафтен Инженер Унисекс Худи С-5ХЛ.

Спецификација

Избор на клиент