.

.

Американски Патриотски Папа Штрумф Младинска Маица Маица Момчиња Мало Дете Бриско Брендови 24М

Американски Патриотски Папа Штрумф Младинска Маица Маица Момчиња Мало Дете Бриско Брендови 24М

DEN 302.40
Залиха
Достапно за нарачка

Ова е неверојатна маица за бебиња. Овој дизајн е совршен за кога сакате Да Бидете Штрумф. Имајте го ова на ум за секој со претстојниот роденден или друга прослава за која ќе треба да купите подарок! ГОЛЕМИНА 24М : Постигнете совршено вклопување за вашето бебе со нашата големина 24М, со ширина околу торзото/должина 26 "х15, 5", обезбедувајќи симпатичен и удобен изглед за вас малечко. КЛАСИЧЕН КРОЈ ЗА СИТЕ : Доживејте безвременски стил со нашиот класичен крој, дизајниран за полабаво вклопување што одговара и на мажите и на жените. Оваа унисекс облека е неверојатно разноврсна. ЛЕСНИ УПАТСТВА ЗА НЕГА : Одржувањето бара минимален напор со нашите удобни и без проблеми упатства за нега. Само измијте ја машината во ладна вода, исушете ја на ниско ниво и избегнувајте пеглање за да ја задржите чистата состојба.

Спецификација

Избор на клиент