.

.

Лигата На Правдата зак Снајдер - Логото Ѕид Постер, 14.725 22.375

Лигата На Правдата зак Снајдер - Логото Ѕид Постер, 14.725 22.375

DEN 2.00
Залиха
Достапно за нарачка

Овие Трендови Меѓународниот Дк Зак Снајдер Правда Лига-Логото Ѕидниот Постер е дизајниран со висококвалитетни, разнобојни уметнички дела. Нашите постери се отпечатени на премиум хартија. Овој постер може да се користи за украсување на секоја просторија. Трендовите Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендови Меѓународна Дк Зак Снајдер Правда Лига-Логото Ѕид Постер : Трендови Постери користат уметнички дела со висока резолуција и се печатени На Фотоарт Сјај Постер Хартија. Вклучува 16 Држачи За Постери за лесна апликација без оштетување. Печатени на барање користејќи најдобра технологија за печатење во класа. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 14.725 "х 22.375".

Спецификација

Избор на клиент