.

.

Артофрамс Цреша Слика Рамка, Црвено Дрво Постер Рамка

Артофрамс Цреша Слика Рамка, Црвено Дрво Постер Рамка

DEN 546.88
Залиха
Достапно за нарачка

Мермерна завршница од цреша и сложена монистра е совршен комплимент за прикажување важни сертификати,незаборавни настани и за подарување семејни фотографии на најблиските. Покажете ги вашите ингеренциите во канцеларијата,закачете го во дневната соба или создадете смела изјава за трпезарија. 4х9" Цреша со Монистра Цреша Постер Рамка оваа 4х9 " Постер Рамка Доаѓа Со Редовно Стакло и закачалка за пила за монтирање на ѕид!. Направено Од Дрво - оваа единствена прилагодена рамка за слика ќе го подобри секое уметничко дело што ќе го ставите во неа!. Одговара На 4х9 Инчни Фотографии! Вистинската големина На Рамката (завршена големина) е 6, 5х11, 5 инчи. Оваа рамка е широка 1,5 инчи и висока 0,7500 инчи. Таа има .Усна од 25 инчи (делот што ја покрива вашата фотографија) и зајак од 0,3750 инчи (простор помеѓу усната и задниот дел на рамката, максималната дебелина на уметноста што може да ја држи оваа рамка).

Спецификација

Избор на клиент